Welcome
Login / Register

آقای بنی صدر: موضع خط استقلال و آزادی در باره اظهارات ترامپ

Featured

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in آرشیو رادیو
4,784 Views

Description

من جهنم را ترجیح میدهم بر آن بهشت استقلال و آزادی که آقای ترامپ بخواهد ما را به آن ببرد.
آقای ترامپ به ملت ایران توهین کرده و باید معذرت بخواهد.
آقای ترامپ لطف کرده این ملت را بحال خود بگذارد ، ما خود کار این رژیم را تمام می کنیم.
در این چهل سال که فرصت ندادند که این مردم عمل کنند ، هر بار این مردم جنبش کردند ، اینها از بیرون بداد این رژیم رسیدند .
اینکه وزیر خارجه ایشان گفته تغییر رژیم و من گفتم که اینها تغییر رژیم را نمی خواهند ، خوب این قضیه عمل و عکس العمله دیگه .
آن طرف مقابل هم میگوید که هرکه بگوید بالای چشم رژیم ولایت مطلقه فقیه ابروست ، اوعامل آمریکاست ، خوب این فرمایش ایشان فلج کننده هست یا نه ؟ خوب ما میدانیم که شما دروغ میگویید.
چرا دروغ میگوید ؟ غیر از اینکه رابطه عمل و عکس العمل حمله به رژیم ، حمله به ستون فقرات رژیم ، اینها واکنشش این است که هرگونه اعتراض به جنایت ، خیانت و فساد این رژیم ، مساوی است با اینکه شما شدید سخنگوی آمریکا ، خوب این فلج کننده است .
این آقا ترامپ از وقتی که آمده ، کارش این است که نگذارد این مردم چند روزی با خیال راحت ببینند چه وضعیتی دارند

 

Post your comment

Comments

  • م. جویان Added تناقض در صحبت های آقای بنی صدر به وفور دیده میشود. اول اینکه ایشان هنوز ذهنیت امریکا ستیزی دوران جوانی خود و آن عواملی که باعث شد کار ما به اینجا بکشد را در خود حفظ کردند. و این همان خصیصه ای است که خود در غالب جمهوری اسلامی آن را نفی می کنند ولی اسمش را امریکا شناسی گذاشتند. دوم اینکه در مورد اتفاقات ایران فرافکنی می کنند و آنها را نتیجه واکنش باز امریکا می دانند. سوم افول امریکا را پیش بینی می کنند - خب بله یکروزی چنین اتفاقی شاید بیافتد - اما این موضوع چه حاصلی امروز برای ما دارد. چهارم می فرمایند که مردم ایران هر وقت خواستند اقدامی بکنند - امریکا به کمک این رژیم آمد. وووو....وووو خب پر واضح است که کار ما از کجا خراب است. اما جهل و نادانی و عدم مدیریت و عدم اتخاذ سیاست ووووو... نقشی در این شور بختی ندارند. این آن تناقض های است که اشاره کردم. پس آقای خمینی بی جا نفرمودند که هر چه داد دارید بر سر امریکا بکشید!!! حال منافع امریکا از این همه بلاغت چیست؟ وووو بسیاری دیگر که در این مجمل نمی گنجد؟؟
RSS