Welcome
Login / Register

آقای بنی صدر : استراتژی ترامپ در رابطه با ایران ، واقعیتها و پیش بینی ها

Featured

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in آرشیو رادیو
1,164 Views

Description

برجام که قرار بود بحران را حل کند ، حالا خود دستمایه شد برای بحرانی شدید تر.
مردم ایران ، این آمریکا این رژیم را نمی خواهد که نباشد ، چون اگر می خواست نباشد این حرفهایی را که آقای ترامپ امشب زد ، نمی زد.
ما در ۴۸ ساعت پیش مواد این استراتژی جدید را به استناد وضعیتی که آمریکا در آن است را پیش بینی کردیم ، در آن پیش بینی(وضعیت سنجی یکصد و هفتادم: مواد «استراتژی کلی» حکومت ترامپ در قبال ایران؟ ) هم گفتیم که بعضی از این مواد را ایشان اعلام نخواهد کرد ، چون نمیتواند مثلا به صراحت بگوید که برنامه ما تجزیه ایران است. ولی بعضی مواد را اعلام خواهد کرد . از جمله آنچه که آقای ترامپ گفت سر سوزن با این بر آوردی که در شش ماده توضیح داده شد، فرق ندارد .جز اینکه این پیش بینی ما کاملتر است ، واضح هم هست که یک سیاست سلطه جویانه نمی تواند آنچه را که در بن و در واقعیت در سر دارد را اظهار کند ، واضح است که این نمی آید بگوید که ما مردم ایران را می خواهیم از بین ببریم ، میگوید که ما با رژیم ایران کار داریم . همینجوری که استبداد ولایت مطلقه فقیه میگوید که ما با مردم آمریکا کار نداریم ، ما با دولت سلطه گر آمریکا کار داریم.
آقای ترامپ در آنچه که راجع به رژیم ایران میگوید نادرست نیست ، چون اگر نادرست بود نمیتوانست مستند کند استراتژی خود را .
اینکه یک رژیم استبدادی ، سرکوبگر وجنایت پیشه است ، اینکه خیانت ، جنایت و فساد ویژگی عمومی این رژیم است ، بله حرفی نیست ، چهل سال است که ما داریم میگوییم.

 

Post your comment

Comments

Be the first to comment
RSS