اظهارات آقای خامنه ای در رابطه با روحانی و برجام

آقای بنی صدر

  • Currently 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0.0 out of 0 votes
Lights off

Description


زمانیکه گفتگوهای محرمانه در مسقط انجام می گرفته آقای خامنه ای میگفت که گفتگو با آمریکا ممنوع . بعد که قضیه از پرده بیرون افتاد  گفت من نمیگویم که مذاکره نکنید من میگویم بد بینم . یعنی از سر خودش باز کرد. حال اینکه بنابر این قانون اساسی قلابی تعیین خطوط سیاست خارجی با این آقا ست . خوب شما اگر موافق نیستی چگونه این گفتگوها انجام گرفت و میگیرد. شما نمیتوانید بگویید مذاکره بکنید اما من موافق نیستم یا من خوشبین نیستم چون تصمیم و تعیین خطوط با شماست.

این رژیم بدون دشمن و بدون بحران نمیتواند زندگی کند. حالا فرض میکنیم که رابطه با آمریکا عادی شد. این آدم که هی دشمن دشمن میکنه. حالا خودش هم صراحتا میگوید که منظورم آمریکاست . این دشمن را با کی جانشین کنه . اگر جانشین نکنه این سرکوبها و این ویرانگریها و این فسادها واین جنایتها واین خیانتها را چگونه توضیح بده و توجیح کنه ؟

حق با آنها بود که از روز نخست . قبل از اینکه توافق وین انجام بگیره حتی قبل از اینکه آقای روحانی در انتخابات مهندسی شده رئیس جمهور بشود گفتند که آقای خامنه ای میخواهد مسئله اتمی به ترتیبی حل شود که دست ایشان از زیر سنگ تحریمها رها بگردد بدون اینکه این ستیز ظاهری با آمریکا از میان برخیزد و جایش را بدهد به رابطه عادی.

حالا در حالی که ایشان میگوید گفتگو با آمریکا ممنوع است.در ظاهر یک تو دهنی میزند به آقای روحانی و آقای ظریف و خصوصا آقای هاشمی رفسنجانی .

آقای فروغی گفته بود که ایران کشور بدون ملت است . دوباره تکرار میکنم . گوشها را باز کنید . ایران کشور بدون ملت است .

بر همین مبنا هم استبداد رضاخانی شکل گرفت و بر همین مبنی هم نظریه ولایت فقیه که بنابر آن نظریه ملت وجود ندارد و بعنوان تصمیم گیرنده نیست


Post your comment

Your name:


Your comment:


Confirm:* Please keep your comments clean. Max 400 chars.

Comments

Be the first to comment

Video Details

Artist: آقای بنی صدر
Video title: اظهارات آقای خامنه ای در رابطه با روحانی و برجام
Category: آرشيو برنامه ها
Views: 480
Submitted by: admin