دو نوع مهندسی برای انتخاباتهای آتی، در جریان است

آقای بنی صدر

  • Currently 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0.0 out of 0 votes
Lights off

Description


آقای خامنه ای میگوید من گفتم مخالف نظام برود رای بدهد اما نگفتم مخالف نظام برود مجلس ، خوب وقتی یکی ولایت مطلقه را قبول ندارد  بره بشما رای بده که شما را قبول دارد، خوب این چه جور رای است ، این رای بحساب نیست . رای ناشی میشود از حق  شما اول از او سلب حق می کنی بعد میگویی برو رای بده .

میگویند دوازده هزار نفر نامزد شدند که از این تعداد هشت هزارو پانصد نفر را رد کردند که اینها التزام به اسلام و ولایت مطلقه ندارند ، خوب این هفتاد در صده  این دستگاهی که ناظر بر انتخابات است ونظارت استصوابی هم میکند  خود تصدیق میکند که ۷۰ درصد از کسانی که در خود این رژیم هستند مخالف ولایت فقیه و اسلام زور مدار این آقایان هستند ، خوب حالا این معرف چند در صد آن جامعه میشود . اقلا ۹۰د رصد و این یک اعتراف خیلی صریحی است . حالا حرف این است که این ۹۰ درصد چرا روی حق خود نمی ایستند ، بروند به حاکمیت یک اقلیت کوچک که زور میگویند و حق مردم را قصب می کنند رای بدهند .

 واقعیت این است که اینها از اول انقلاب و در همان انتخابات اول ریاست جمهوری حدود چهار تا پنج در صد رای داشتند و الان هم اگر انتخابات بشود همین رای را هم ندارند   ، اینها میخواهند به زور بر ۹۵ در صد مردم حکومت کنند.Post your comment

Your name:


Your comment:


Confirm:* Please keep your comments clean. Max 400 chars.

Comments

Be the first to comment

Video Details

Artist: آقای بنی صدر
Video title: دو نوع مهندسی برای انتخاباتهای آتی، در جریان است
Category: آخرين وقايع
Views: 586
Submitted by: admin