آیا سیاست ترامپ با مشکلات داخلی و خارجی ایران در ارتباط است ؟

آقای بنی صدر

  • Currently 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0.0 out of 0 votes
Lights off

Description

آقای خامنه ای و مافیای نظامی مالی فکر میکنند که هر اندازه بیم و ترس از بیرون بیشتر، امکان آنها برای به حد اکثر رساندن رانتخواری و به جیب زدن هم بیشتر. پس زنده باد بحران ، زنده باد ترس از مداخله خارجی .
سرمایه نبود که سرمایه گذاری بشود بعد از این سرمایه ها فرار هم میکنند.
نباید هیچ بهانه ای و هیچ فرصتی برای مداخله یک آدمی با تمایلات توتالیتر بوجود آورد.
آقای خامنه ای باید جنس خودش را بشناسد و بداند که این آقای ترامپ از چه جنسی است ، یعنی چه باید بکند، یعنی میباید که فساد در دولت را بحداقل برساند .
بزرگتریم فساد استبداد مطلقه یک نفر است بر یک کشور که باید پایان بپذیرد ، باید دولت منتخب واقعی مردم در یک انتخابات آزاد باشد ، باید که جامعه مدنی مرتب تصدی کند نقش خود را در پیشبرد مردمسالاری.
ایران قلب بزرگترین حوزه تمدنی جهان است و میباید دوباره نفش خودش را بعنوان قلب پیدا کند و این مجموعه عظیم را به جنبش درآورد ، به جنبش در زیستن در استقلال و آزادی و حقوقمندی ، همانطور که در آغاز انقلاب بود.
خوب شما با این کشت و کشتار و روش کردن جنایت در درون و بیرون مرزها این قلب را از کار انداختید و ایران شده وسیله توجیح هر گونه جنایتی ، سعودی میخواهد یمن را ببلعد و هزار جنایت میکند بهانه اش مداخله ایران است در یمن ، در سوریه هم همین کار را میکند . بهانه اش مداخله ایران است ، اسرائیل در فلسطین جنایت میکند بهانه اش ایران است، آقای ترامپ روشهای زورمدارانه اتخاذ میکند، بهانه اش ایران است .
آقای خامنه ای ، شما را دست انداختند ، نشستی آنجا و خوشت میاد از اینکه میگویند ایران ابرقدرت منطقه است و نفوذ گسترده در منطقه دارد از کجا تا بکجا 
بس کن ، بخود بیا ..

Post your comment

Your name:


Your comment:


Confirm:* Please keep your comments clean. Max 400 chars.

Comments

Be the first to comment

Video Details

Artist: آقای بنی صدر
Video title: آیا سیاست ترامپ با مشکلات داخلی و خارجی ایران در ارتباط است ؟
Category: آرشيو برنامه ها
Views: 200
Submitted by: admin