ارزش رأی در نظام ولايت مطلقه فقيه و انتخاب جنتی

آقای بنی صدر

  • Currently 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0.0 out of 0 votes
Lights off

Description

همه آن چیزی که از آن انتخابات مهندسی شده منظور نظر بود حاصل شده و بر سر شمایی که رفتید رای دادید چه کلاه گشادی رفت و شما هیچ عذری ندارید برای اینکه مرتب به شما هشدار داده شد.
حالا بر شما معلوم شد که کی بشما راست گفت و کی بشما دروغ گفت .
اگر شما مردمی که رای دادید بخواهید هیچ سانسور چی نمیتواند حقیقت را از شما بپوشاند . نمیخواهید و میترسید .
خود شما ارزش نگذاشتید به رایی که دادید آنوقت انتظار دارید که رژیم ولایت مطلقه به رای شما ارزش بگذارد . خوب نمیگذارد .
بشما دروغ گفتند آنهایی که گفتند راه و چاره دیگری نیست و رای شما بحساب است و میبینید که تحول دارد انجام میگیرد و ... فردا آن مجلس ملاتاریا و ذوب شده در ولایت فقیه هم تشکیل میشود و آن هم همانند همین مجلس خبرگان از آن در خواهد آمد. خواهید دید.
آنها بشما دروغ گفتند . ولایت فقیه مطلقاً با ولایت جمهور مردم سازش ندارد و بنا بر این سازگار نیست با رای مردم اگر شما حاکمیت دارید و رای شما بحساب است آن ولایت مطلقه چیست . اگر او بحسابه خوب رای شما به حساب نیست و فقط به یک حساب می آید و آن اینکه آقای خامنه ای بگوید که این مردم با ولایت فقیه بیعت کردند و توی دنیا هم بگویند که مردم خودشان اینها را انتخاب کردند و این دفعه خودشان رفتند و رای دادند.
اینکه آقای خامنه ای اصرار کرد که این آقای جنتی حتما بشود رئیس مجلس نه تنها تو دهنی زدن به آنهایی بود که رای دادند . نه تنها تو دهنی زدن به آقای هاشمی رفسنجانی . بلکه تکلیف جانشین خودش را هم معین کرد.الان معلومه که این مجلس آن کسی را جانشین آقای خامنه ای خواهد کرد که باید چراغ موشی برداشت و رفت دنبال آقای خامنه ای و گفت خداوندا او را دوباره زنده کن برای اینکه این کسی که جای او را گرفته صدبار از او هم بدتر است چون جریان بد و بدتر یک سویه است . از بد به بدتر . از بدتر به بدترین .
شمایی که رفتید و رای دادید اینها را میخواستید. خوب اگر میخواستید که شد پس راضی باشید


Post your comment

Your name:


Your comment:


Confirm:* Please keep your comments clean. Max 400 chars.

Comments

Be the first to comment

Video Details

Artist: آقای بنی صدر
Video title: ارزش رأی در نظام ولايت مطلقه فقيه و انتخاب جنتی
Category: آرشيو برنامه ها
Views: 451
Submitted by: admin